×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش«رهوا».خانمی که در بالای تصویر دیده می شود اما با انتشار ویدیویی خود را با نام پارمیس فخری زاده معرفی کرده که سالهاست در کانادا زندگی می کند و مدتی می شود که به ایران سفری نداشته.

این خانم با انتشار ویدیویی از خود گفته که هیچ نسبتی با شهید فخری زاده ندارد و این صرفا یک شباهت اسمی و ظاهری است.

وبسایت «رهوا» برای روشن شدن این ماجرا پس از سرچی ساده در اینستاگرام با چندین حساب کاربری با اسم پارمیس فخری زاده روبرو شد که دو یا سه مورد از آنها تصاویر پروفایل سیاه داشتند و اینطور وانمود می کنند که عزادارند. جالب اینجاست که در هیچکدام این صفحات هیچ پستی وجود ندارد و نمایش آنها به صورت خصوصی یا پرایوت درآمده است؛ به این معنی که برای دیدن محتوای آنها باید درخواست فالو بدهید و فالوور پیج شوید. جالب آنکه یکی از این اکانت ها در حالی که هیچ پستی را با مخاطبان خود به اشتراک نگذاشته بالغ بر ۱۲۴ هزار دنبال کننده دارد و بسیاری برای روشن شدن حقیقت و شاید کنجکاوی بیش از حد تصمیم گرفته اند این صفحه خالی را دنبال کنند غافل از اینکه در دام یک بازی مجازی برای جلب فالوور افتاده اند.

این صفحه هیچ اطلاعاتی غیر از اسم پارمیس فخری زاده ندارد و صرفا برای گمراه کردن کاربران دو پرچم ایران و کانادا در بیو آن اضافه شده است.

از بررسی این پروفایل ها میتوان اینطور نتیجه گرفت که پارمیس فخری زاده یک انسان معمولی است که در کانادا زندگی میکند و ارتباطی با شهید فخری زاده ندارد.

و با پیشینه و نوع فعالیت سازمان مجاهدین در فضای مجازی می شود به این نتیجه ر سید که اینبار این دخترک بهترین گزینه برای سوء استفاده انتخاب شده است .

صفحه خانم پارامیس فخری زاده که نسبتی با شهید فخری زاده ندارد. این خانم در کانادا زندگی میکند

صفحه جعلی منسوب به پارامیس فخری زاده