×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش «رهوا»، شبکه اجتماعی هشدار با انتشار عکس هایی از خوانندگان لس آنجلسی که این روزها برای برگزاری شو وموزیک به عربستان رفته اند نوشت: اسم این موجوداتی که با این همه ادعای توخالی درباره ایران و آریایی بودن و نسبت دادن همه مشکلات کشور به دین اعراب! و نظام اسلامی، برای پول و منافع شخصی حاضر شدند در زمان شیوع بیماری کرونا در ایران، در سالن خالی در کشور مهد اعراب و ازبرای شاهزاده کودک‌کش سعودی هنرفروشی کنند را چه میتوان گذاشت؟!

یاد این سخن از رهبر انقلاب در نماز جمعه اخیرشان افتادم که فرمود: “آن فریب‌خوردگانی که یک روزی فریاد زدند «نه غزّه، نه لبنان»، آنها نه فقط جانشان را فدای ایران نکردند، حتّی حاضر نشدند راحتی خودشان و منافع خودشان را هم در راه کشور فدا کنند؛ آن کسانی که جانش را فدای ایران کردند باز همین شهید سلیمانی‌ها بودند.”

عربستان سعودی در چند سال گذشته سخت کوشیده است تا تحولی بزرگ در صنعت گردشگری خود ایجاد کند. برای اولین بار ویزاهای گردشگری صادر می‌شود و برای بسیاری از اتباع خارجی روادید در فرودگاه اعطا صادر می شود.

از جمله پرجلوه‌ترین رویدادهایی این کشور که برای جذب گردشگر برگزار می‌شود، جشنواه زمستانی طنطوره است که برای اولین بار در دسامبر ۲۰۱۸ برگزار شد و در حال حاضر نیز در جریان است و تا نیمه ماه مارس نیز ادامه پیدا می کند. جشن «طنطوره» در شهر کهن العلا در شمال غربی عربستان برگزار می‌شود و نام خود را از یک ساعت خورشیدی می‌گیرد که مردم محل سال‌هاست از آن برای تعیین تغییر فصل استفاده می‌کنند.

فستیوال امسال طنطوره هفته آینده برنامه‌ای به نام «کنسرت ترانه‌های فارسی» دارد. قرار است هفته آینده برخی خوانندگان لس‌آنجلسی از جمله لیلا فروهر، ابی، اندی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی و ساسی مانکن، در جشن زمستانی پادشاهی سعودی، در این کشور برنامه اجرا کنند.

منبع خبر : بولتن نیوز