تصاویر خنده دار کاربران فضای مجازی از بدشانسی های باورنکردنی خود - رهوا
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

رهوا-بعضی روزها آنقدر بد پیش می روند که دلمان می خواهد فقط بخوابیم و بعد بیدار شویم و ببنیم که فردا صبح شده و دیگر خبری از آن همه نحسی و بدشانسی که تمام روز به دنبال مان بود، نیست.

کاربران فضای مجازی از سرتاسر دنیا تصاویری از بدشانسی های باورنکردنی خود به اشتراک گذاشته اند تا یادمان باشد که همیشه بدشانس تر از خودمان هم هست و وضع می توانست از این هم بدتر باشد!

در ادامه این تصاویر را خواهیم دید.

پلک این مرد به زیپ ژاکتش گیر کرده بود!

این زن نیویورکی یک ماسک خانگی برای خود درست کرده بود تا پوست خود را تقویت کند اما ماسک یک رد نارنجی روی صورتش گذاشته بود.

این زن آمریکایی که مشغول رنگ زدن خانه ی خود بود، وقتی خواسته بود نردبان را جا به جا کند یک سطل رنگ روی سر و لباس هایش ریخته بود.

یک مرد آمریکایی نیمه شب برای خوردن تنقلات به سراغ یخچال رفته بود و وقتی در تاریکی سعی کرده بود در یخچال را باز کند در به کلی از جا کنده شده بود.

این کاربر آمریکایی توضیح داده که یک زنبور داخل دهانش را نیش زده بود و سال ۲۰۲۰ را که گل بود برایش به سبزه نیز آراسته بود!

یک مرد آمریکایی این عکس را به اشتراک گذاشته و گفته یک سطل رنگ که در آن محکم بسته نشده بود داخل ماشینش واژگون شده و این مصیبت را رقم زده بود!

موهای این زن آمریکایی به یک مگس کش گره خورده بود و او ساعت ها تلاش کرده بود آن ها را از هم جدا کند.

سوییچ این زن آمریکایی در فاصله ی دور در صندوق عقب ماشینش گیر کرده بود.

دست کم هر دو قهوه ای هستند! یک مرد تگزاسی قبل از خروج از خانه دو تیپ مختلف را همزمان به تن کرده بود تا نظر همسرش را بپرسد اما بعداً فراموش کرده بود کفش هایش را عوض کند و به همان شکل از خانه بیرون آمده بود.

یک زوج برای گذراندن ماه عسل خود به بالای برج ایفل رفته بودند که در آنجا با این منظره ی مه آلود مواجه شدند.

این تلفن همراه از ماشین بیرون مانده بود!

یک کاربر آمریکایی هم این عکس را به اشتراک گذاشته و نوشته فراموش کرده بود دریچه ی مخصوص سگ که روی در خانه وجود دارد را ببندد و در یک روز بارانی این کابوس گل آلود برایش رقم خورده بود!

این اتفاق در آمریکا رخ داده و مشخص نیست علت این فاجعه ی فومی که تمام حیاط این خانه را پوشانده چه بوده.

یک کاربر آمریکایی در توالت خود یک مار آبی واقعی پیدا کرده بود!

یک مرد آمریکایی هم این عکس را به اشتراک گذاشته و نوشته جلوی خانه ی خود سیمان تازه ریخته بود اما چون در کنار خانه اش یک برکه ی مرغابی وجود دارد، نتیجه ی کار اینگونه شده بود.

این کاربر اروپایی هم گفته همان روزی که گیتار جدیدش به دستش رسید دو تا از انگشت هایش را برید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.