×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

به گزارش «رهوا»، خانواده مرحوم مهندس مهدی اسحاقیان از نخبگانی که در سانحه سقوط هواپیمای اوکراین فرزند خود را از دست داده اند منتشر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و انقلابی  جمهوری اسلامی ایران

اینجانب عباسعلی اسحاقیان پدر مرحوم مهندس مهدی اسحاقیان که فرزند عزیزم را در سانحه ی سقوط هواپیمای اوکراین از دست دادم ضمن تشکرفراوان ازابراز همدردی شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه تقاضا دارم مراقب باشید هرگز سخنی که تضعیف کننده ی  نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران و نظام ولایی  و انقلاب باشد بر زبان جاری نکنید تا در این شرایط حساس؛ در زمین دشمن بازی نکرده باشید.

همه ی ما مدیون تلاش های بی وقفه وخالصانه ی نیروهای سپاه پاسداران هستیم.

سپاهی که چهل سال است  دردفاع از جان و مال و ناموس وکیان این ملت از هیچ تلاشی دریغ نکرده ودر این راه؛ هزاران شهید وجانباز تقدیم نموده است.

ما در حُسن نیت جان بر کفان نیروی هوافضای سپاه، هیچ شک و شبهه ای نداریم.

دشمنان سیلی خورده از مقاومت بدانند با فرافکنی و دروغ بستن به نظام به کمک رسانه های مواجب بگیرشان؛ نخواهندتوانست ازبی آبروتر شدن خود و شیرین کام شدن مقاومت از سیلی محکم سپاه بکاهند و مثل همیشه این امت بصیر ایران اسلامی است که با تبعیت از رهنمودهای مقام عظمای ولایت؛ نقشه های خبیثانه آنان را نقش بر آب خواهد کرد؛ان شاءالله.

ازخداوندمسئلت داریم به  داغداران این حادثه اندوهبار؛صبر جمیل عطا فرماید و همه ی جانباختگان را با ارواح طیبه ی شهدا خصوصا شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  محشور فرماید.

والسلام علیکم و رحمه الله
عباسعلی اسحاقیان
بیست ویکم دیماه ۱۳۹۸