×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Monday, 26 February , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
با ۷ سامانه مهم و کاربردی سازمان تامین اجتماعی آشنا شویم

مجله خبری«رهوا».ماهانه بیش از ۱۴ میلیون بیمه پرداز که دارای کد بیمه در این سازمان هستند، در قالب بیمه خویش فرما یا بیمه اجباری، تکالیف بیمه ای را از طریق لیست بیمه کارفرمایی یا خویش فرمایی انجام داده تا از خدمات درمانی و بازنشستگی سازمان در آینده بهره مند شوند.

چون حداقل حقوق کارگران در سال ۹۸، حدود ۱۸ میلیون ریال در ماه است، حداقل حق بیمه کارگران، ۵۴۰ هزار تومان است که ۷ درصد سهم کارگران می باشد. اگر حداقل حقوق کارگران در سال ۹۹، ۲۰ میلیون ریال شود، این رقم به بیش از ۶ میلیون ریال د رماه افزایش خواهد یافت.

طبق بودجه سال۹۹، حداقل حقوق کارگران دولت، ۱۵ درصد افزایش می یابد. تامین اجتماعی ماهانه به بیش از ۲۵۰ هزار نفر در سراسر کشور، بیمه بیکاری پرداخت می کند. برای دریافت بیمه بیکاری، بایستی به صورت غیر ارادی، از کار بیکار شده و قرارداد داشته و بیمه اجباری بوده باشید. به بیمه خویش فرمایی، بیمه بیکاری تعلق نمی گیرد.

۱۰ سامانه مهم تامین اجتماعی که روزانه با مراجعه میلیون بیمه پرداز حقیقی، کارفرمایان و دریافت کنندگان خدمات درمانی مواجه می شود، در این گفتار روزیاتو ارائه شده است.

تامین اجتماعی

سامانه رد کردن لیست بیمه تامین اجتماعی

سامانه رد کردن لیست بیمه تامین اجتماعی در این لینک در دسترس است.

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی در این لینک در دسترس است.  هر شعبه ای که در ۳۱ استان کشور مراجعه می‌کنید، از طریق این لینک، نوبت بگیرید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

سامانه ارسال اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی در این لینک قرار دارد.

سامانه مشاهده سوابق پرداخت بیمه بیمه پردازان تامین اجتماعی در این لینک قرار دارد. کد کاربری و رمز عبور بگیرید و هر ماه از صحت رد شدن لیست بیمه و ثبت در سامانه سوابق تامین اجتماعی، مطلع شوید تا با کسر سوابق بیمه و ادعای سابقه و احیاء سابقه و مشکلات مربوطه، مواجه نشوید.

سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی (طرح دکتر نوربخش) در این لینک قرار دارد. شما می‌توانید مبلغ قابل پرداخت برای خرید بیمه دوران سربازی را مشاهده می کنید، می‌توانید سوابق را مشاهده کنید، به سوابق اعتراض کنید، با سازمان، در تعامل باشید. جمع آوری  سوابق بکنید و خیلی کارهای دیگر. هم برای مستمری بگیر  مفید است هم کارفرما و هم بیمه پردازان عزیز.

سامانه مشاهده نوبت های کمیسیمون تخصصی سازمان تامین اجتماعی که برای متقضیان بررسی استراحت پزشکی بیش از ۶۰ روز در سال و درخواست کنندگان حمایت از کارافتادگی سرویس می دهد، در این لینک قرار دارد.

سامانه درخواست بیمه اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور در این لینک قرار دارد. اگر خارج هستید، سوابق بیمه پردازی خود را قطع نکرده وادامه دهید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.