gototopgototop
 
 
 
زیارت انلاین امام رضا(ع)
امام هادی
متین استور
 
تاریخ انتشار: يكشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
چاپ نسخه چاپی
کد خبر:
نامه الکترونیک ارسال به دوستان
روزنامه آمریکایی تحلیل کرد؛
تنها راه توقف ایران، حمله ترامپ به ایران است

رئیس جمهور ترامپ قول داده است که اقدامات جدی را در قبال آزمایشات موشکی ایران انجام دهد. اکنون بعد از آزمایش موشکی ایران، ترامپ به ایران در این زمینه هشدار داده است.


به گزارش «رهوا»، روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در گزارشی با عنوان" در صورتی که اقدامی نکنید، ایران همچنان به آزمایشات موشکی خود ادامه میدهد" نوشت: رئیس جمهور ترامپ قول داده است که اقدامات جدی را در قبال آزمایشات موشکی ایران انجام دهد. اکنون بعد از آزمایش موشکی ایران، ترامپ به ایران در این زمینه هشدار داده است.این روزنامه آمریکایی نوشت: کاخ سفید درصدد است تا برنامه های تحریمی بیشتری را نیز علیه ایران اعمال کند. سال گذشته نیز اوباما تحریم هایی را علیه ایران اعمال کرد و اکنون نیز همین سناریو برای اقای ترامپ تکرار شده است. در نهایت باید گفت تحریم های اقای اوباما علیه ایران کار ساز نشد و این روند تنها موجب شد تا ایران قدرتمندتر شود و سیاست های خود را در منطقه ادامه دهد.واشنگتن تایمز: سیاست های اوباما موجب شد تا ایران به برنامه های ایذایی خود علیه نیروهای دریایی آمریکا در خلیج فارس ادامه دهد و ایران هر چند وقت، آزمایشات موشکی را انجام دهد.

اگر آقای ترامپ هم بخواهد سیاست های اوباما را در قبال ایران ادامه دهد، باید گفت این سیاست کار ساز نبوده و آمریکا نیازمند است تا اقدامات جدی تری را در قبال ایران اتخاذ کند. سیاست های گذشته در قبال ایران آنقدر ضعیف بوده است که سردار سلیمانی به راحتی در سوریه حضور می یافت.این روزنامه افزود: با اقتصاد قدرتمندی که آمریکا دارد می تواند فشار را به ایران افزیش دهد و تحلیل گران و مشاوران سیاسی بر این باورند که ترامپ برای نتیجه گرفتن نباید از هیچ فشاری در قبال ایران کوتاهی کند.

ترامپ حتی می تواند با حمایت های بیشتر خود از مخالفان ایران در منطقه مانند امارات و عربستان و اسرائیل اقدامات جدی تری را علیه ایران ترتیب دهد. وی حتی می تواند اقدامات نظامی و جنگی را علیه ایران آماده کند تا در صورت رویارویی دوباره ایران و آمریکا در خلیج فارس، به ایران حمله نظامی کند و این می تواند موثرترین راهکار در توقف ایران باشد.

 

اضافه کردن نظر

مخاطبین محترم؛
1) رهوا، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
2) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام شخصیت ها خودداری نمائید .
3)لطفاً نظرات خود را با حروف پارسی تایپ کنید.


 

خبر فوری

با قلب تپنده این روزهای "داعش" آشنا شوید

« فرماندهی مرکزی داعش مدت طولانی است که در لیبی سرمایه گذاری و هزینه کرده است و اکنون ستیزه جویان خارجی به جای سوریه به سرت لیبی می روند.» 

دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
رهوا
 
 

صفحه اصلی تیتر یک سیاستجامعهفرهنگبین المللمذهبگالریمقالاتگفتگو

تماس با ما جستجو عضویت خبرنامه بایگانیپیوند ها درباره ماrss