gototopgototop
 
 
 
زیارت انلاین امام رضا(ع)
امام هادی
متین استور
 
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
چاپ نسخه چاپی
کد خبر:
نامه الکترونیک ارسال به دوستان
در گفتگوی با صدای امریکا صورت گرفت؛
درخواست ضدایرانی رضاپهلوی از اسرائیل و آمریکا

«به نظر من تنها راه پایان دادن به منازعه آمریکا و اسرائیل با ایران، سرنگون ساختن حکومت و رهبری روحانیون در این کشور است.»

به گزارش «رهوا»، رضاپهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران همزمان با سفر نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به امریکا برای دیدار با دونالد ترامپ، در گفتگو با صدای امریکا، خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر امریکا و اسرائیل برای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران شد.


رضا پهلوی گفت: انتظار دارم در دولت ترامپ شاهد توازن بیشتر استراتژی آمریکا و هماهنگی با اسرائیل و دیگر متحدان واشنگتن در خاورمیانه علیه ایران باشم.


پهلوی همچنین خطاب به مقامات آمریکا و اسرائیل افزود: در دام رویارویی نظامی با ایران نیفتید که بازی باخت-باخت خواهد بود. گزینه های زیاد دیگری روی میز است که باید برای فشار بر ایران از آن ها استفاده کرد. البته به نظر من تنها راه پایان دادن به منازعه آمریکا و اسرائیل با ایران، سرنگون ساختن حکومت و رهبری روحانیون در این کشور است.


ربع پهلوی هفته گذشته نیز در گفتگوی با صدای امریکا از کشورهای عرب منطقه و اسرائیل خواست برای سرنگونی جمهوری اسلامی وارد عمل شوند. اظهارات حقارت آمیزی که با واکنش فرهمند علیپور، از کارشناسان سیاسی صدای آمریکا مواجه شد.


علیپور در واکنش به گفته های نوه رضاشاه پهلوی، این سخنان را "حقیرانه" و ناشی از "رذالت" دانست و در صفحه فیس بوکش نوشت: «اگر رضاشاه مي دانست كه نوه او كه قرار بود وارث تاج و تخت ايران شود، روزي پيشنهاد مي دهد كه نوع نظام حاكم بر ايران را نه خواست و راي شهروندان ايران كه سران كشورهاي منطقه تعيين كنند، يعني اردن و عربستان و امارات و تركيه و اسرائيل و بحرين و قطر بيايند و بگويند، نظام حاكم در ايران چه باشد، بماند يا برود، حتما براي حفظ آبرويش كه شده خودكشي ميكرد! #رذالت #حقارت »


 

اضافه کردن نظر

مخاطبین محترم؛
1) رهوا، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
2) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام شخصیت ها خودداری نمائید .
3)لطفاً نظرات خود را با حروف پارسی تایپ کنید.


 

خبر فوری

نخستین آزمایش داروی ضد پیری در دنیا
هرچند ممکن است ظاهر امر مانند داستان‌های علمی تخیلی به نظر برسد اما پیش‌ازاین نیز دانشمندان کشف کردند که یکی از داروهای دیابت به نام متفورمین باعث افزایش طول عمر حیوانات می‌شود.
دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
رهوا
 
 

صفحه اصلی تیتر یک سیاستجامعهفرهنگبین المللمذهبگالریمقالاتگفتگو

تماس با ما جستجو عضویت خبرنامه بایگانیپیوند ها درباره ماrss